‘योङ माइन्डस् इन्टरटेनमेन्ट म्युजिक अवार्ड’को नोमिनेशन आयो

ब्युटी न्युज नेपाल
काठमाडौं ५ फागुन

पछिल्लो समय म्युजिक अवार्डको लहर चलेको बेला तेस्रो ‘योङ माइन्डस् इन्टरटेनमेन्ट म्युजिक अवार्ड २०७७’को उत्कृष्ट पाँच मनोनय सूची सार्वजनिक भएको छ ।

नेपाली गीत, संगीत तथा त्यसका श्रष्ठाहरुलाई सम्मान, पुरस्कृत गर्दै अझै नविनतम कामका लागि हौसला प्रधान गर्ने उदेश्यले बिगत ३ बर्षदेखि योङ माइन्डस् इन्टरटेनमेन्टले अवार्ड नियमित आयोजना गर्दै आएको हो ।

प्रोत्साहन र जुरी अवार्ड सहित कूल ५७ विधा समेटिएको अवार्डमा २०७६ साउन १ गतेदेखि २०७७ पुस ३०गतेसम्म बजारमा आएका गीतसंगीतको सहभागिता रहेको छ । अवार्ड वितरण मिति, केही समयपछि एक कार्यक्रम सहित घोषणा गरिने आयोजक पक्षले जनाएको छ ।

यस्तो छ उत्कृष्ट ५ सुचि

Pop/Lok Pop Category

  1. Best New Singer (Male)

A.Bhakta Pradhan –Lapshi Achara

B.Bhim Bista-Pani Padhero

C.Gunaraj Shrestha-Dobato Ma Chautari

D.Hari Bimarshi Giri-Oi Bhanyo

E.Dhan Bahadur Gurung- Nyauli Chari

  1. Best New Singer (Female)

A.Binu Adhikari- Timrai Hune Gari

B.Bishaka Sahi- Timrai Mayale

C.Suchinda Shrestha-Ek Choti Aaideuna

D.Sonam Dongma Hyolmo- Kanchha

E.Swostika Dhakal- Kasle Bhanyo Timilai

  1. Best New Lyricist

A.Bal Krishna Neupane –Kammar Ma Patuki

  1. Janak Rawal-Bhuleu Ki Mayale

C.Pradip Karki- Yo Jindagi

  1. Ganesh Thulung Rai-Macha Pani Ma
  2. Yb Gurung-Dherai Pachi

  1. Best New Musician
  2. Anil Joshi- Janakpurey Rail

B.Bhim Bista- Paani Padhero

C.Bishnu Chamling Rai- Lapshi Achara

  1. Bishnu Bhatta- Chakkai Parey
  2. Santosh Sunar-Ye muna

5.Best Singer Male

  1. Birendra Shrestha- Jale Rumal

B.Chakra Bam- Kajal

  1. Dhurba Bisco-Jhan Jhan Maya
  2. Raaz Khambu- Muna

E .Sapan Shrestha-Lai Bari Lai

6.Best Singer Female

  1. Benisha Poudel- Fulbutte Choli
  2. Smita Dahal- Malingo
  3. Kabita Siwakoti- Simple Dimple

D.Sujata Kc- Baaja Bajaaudai

  1. Anjila Regmi- Basa Basa Rey

  1. Best Lyricist
  2. Kiran K Uprety- Tadha Huda
  3. D P Khanal-Paarai Milena
  4. Dinesh Thapaliya- Mayalu TImi Kaha chau

D.B.B. Thapa- Love Guru

E.Diggaj Dhaurali- Keto Ali Kamaune

  1. Best Musician
  2. Badal Ghimire- Aajha samma Deuta

B.Acharya Krishna Bhardwaj- Ghar ma Koi Nahuda

  1. Shankar Thapa Smile-Mangali 2

D.Bhim BC-

E.Deepak Raj Bishwokarma- Pirati Ko Gundri

9.Best  Music Arranger

A.Rikesh Gurung- Jaaula Railaima

B.Dinesh Shrestha- Ma Geet Hu Timro

C.Manashi Kiran- Timi Chau ra

D.Manoj Chaulagain- Love Guru

E.Binaya Karki (K2)- Pardesh

  1. Best Rapper

A.Rajendra Bhatta (Mr Rj)-Mero X Ko Chamma

  1. Tsunami- Local Rakshi
  2. Jagat Tiruwa-Manche Sukili
  3. Karki G- Lagan Gatho
  4. Araaj Keshav-Mero Laxima

Modern Category

  1. Best New Singer (Male)
  2. Kundan Pathak-Babari
  3. Durga Bantawa Rai-K Yo Maya Ho
  4. Saugat Jung Thapa-Maile Garney Maya
  5. Badal Thapa- Hera Yo Mutuma
  6. Bishal Niraula-Janey Bhaye Jaau

2.Best New Singer (Female)

  1. Manju Upashana- Chori Chori
  2. Eleena Chauwan- K maya lagcha ra
  3. Melina Mainali- Choto Chha Jindagi
  4. Kamana Prasai-:Bhayo Para Para
  5. Rachana Rimal- Photo Firim ma

3.Best New Lyricist

A.Hom Thapa- Nisthuri

B.Rakhi Gauchan- Maile Bujhna sakeko bhaye

C.Sunita Basnet- Samjhera Malai

D.Narad Rijal-Jeewan Sangini

E.Ganesh Thulung Rai-Machha Paani Ma

4.Best New Musician

A.Torempa Rai- Rudaa Rudai

B.Ram Kumar Rimal- Mareko Thiye

C.Sujan Chapagain- Teen Patey

D.Subash Timilsina- Saanjh Pakha

  1. Manmohan Sharma- Timro Saath

  1. Best Singer Male
  2. Nitin Gajurel- Anupam Rang

B.CD Bijaya Adhikari- Koshau Tadha

  1. Pramod Kharel- Bhupu Maya-2

D.Satya/Swaroop- Maisaap

E.Prabin Bhedwal- Naboli Naboli

6.Best Singer Female

A.Prabisha Adhikari- Timilai Chodepachhi

B.Anju Panta- Purano Ghaau

C.Melina Rai- Ma Bhandani 3

  1. Anu Chaudary- Man Ma Bhako Timi
  2. Rajina Rimal- Pani ko Phoka-2 Timi Aauna Sakchhau

  1. Best Musician

A.Hari Lamsal- Pani ko Phoka-2

B.Tekendra Nepali- Babari

  1. C.L. Sharma- Dui Char Saal
  2. Arjun Pokhrel- Naboli Naboli
  3. Basanta Sapkota- Kati Maya Garchhau

8.Best Lyricist

  1. Gopal Chandra Rai- Ruda Rudai
  2. Hom Neupane- Naboli Jitchau

C.Durga Prasad Kadariya- Dui Chaar Saal

D.Rajubabu Shrestha- Paani ko Phoka-2

E.Rajesh Aryal- Prem ko Phool

9.Best Music Arranger

A.Sahaas Shakya-Babari

B.Bishal Niraula-Jhari

C-Sahash Shakya-Babari

D.Bishwa Adhikari-Duniya Ko Aankha

E.Udaya Raj Poudel- Maisaap

  1. Best Vocal Collaboration

A.Hemanta Sharma/Eleena Chauwan- Timi Bahek

B.Zyan Rana/Melina Rai- Najaau Najaau

  1. Prabisha Adhikari/Roshan Singh- Pipal cheuma bar

D.Jail Pani Sahula- Bal Bahadur Rajbanshi/Melina Rai

  1. Lazzawati Jhaar- Mahesh Kafle/Ashmita Adhuikari

Folk/Lok Dohori Category

  1. Best New Singer (Male)

A.Puruswottam Poudel-Oi Kanchhu

B.Arjun Sapkota-Pachyeuri Lisyo

C.Keshab Rijal-Naujaley

D.Kishan Gaha- Dukhai Dukha Huda

E.Balaram Bk-Aama

2.Best New Singer (Female)

A.Madhu Chettri- Sochey Jhai Jindagi

B.Kamala Ghimire- Doko Bunera

C.Suman Thapa Magar-Jhyaal Ma Parda

D.Sunita Buda Chettri-Eklo Simaal

E.Kamala Pokhrel- Syani Mayalu

3.Best New Lyricist

A.Satish Adhikari- Bahini

B.Rabin Lamichhane- Haat Ma Gadhi Xa

C.Prem Sapkota- Jale Rumal

D.Sapana Ghimire Poudel- Mero Rato Galbandi

E.Nima Tamang- Mutu Rog

4.Best New Musician

A.Roshan Pariyar- Doko Bunera

B.Sapana Ghimire Poudel-Mero Rato Galbandi

  1. Ishwar Babu – Sindoor Pachi Ko Maya
  2. Anish Dawadi-Sunana Sailo

E.Arjun Sapkota- Pacheuri Lisyo

5.Best Singer (Male)

A.Mohan Khadka- Manche Sani chhu

B.Bikram Pariyar- Chautariko Bar

C.Khem Chentury- Jhyaal Ma Parda

  1. Tejas Regmi-Maya Bhana Arulai
  2. Naresh Khati- Maya Marera

  1. Best Singer (Female)

A.Samichhya Adhikari- Pachyeuri Lisyo

  1. Shanti Shree Pariyar-Maya Haseko

C.Devi Gharti- Badala Barilai

  1. Anita Chalaaune- Hataai ka Chura ley

E.Aasha Lama- Tara Khasalera

7.Best Lyricist

A.Prakash Saput- Hataai ka Chura

B.Netra Aryal-Jhyaal Ma Parda

C.Nakul Dhakal- Chautari Ko Bar

D.Narayan Gyawali- Timro Gharma Meri Chori

E.Prahlad Subedi- Maya Haseko

8.Best Musician

A.Basanta Thapa- Khet Ma Boke Jhaar

B.Khem Chentury- Sochey Jhai Jindagi

  1. Keshab Sapkota- Sancho Xaina Ra
  2. Rishi Khadka- Maina Raja
  3. Suresh Raman Adhikari- Kina Andho Bhaina

9.Best Music Arranger

  1. Binod Bajurali- Jhyaal ma Parda Chha
  2. Aashis Aviral-Maya Haseko

C.Krishna BK Bhanja- Bhirne Jhola

  1. Rajendra Bajgai- Ghar ko Jhyaalaima

E.Sudeep Sagar – Mero Rato Galbandi

Deuda Category

1.BEST DEUDA SONG

A.Shova Thapa-Bhena Sali

  1. Lal Bahadur Dhami-Master Ki Chori

C.Janak Saud-Mukhya Ki Chhori

D.Lokman Birahi Rawal-Pradesh Mera Bhaga

E.Chakra Saud-Sacho Saika Hata

BEST NATIONAL SONG

A.Mato Lai Salaam- Jashi Hang Kirat

B.Hasta Gautam- Swarga Aafnai Xa

  1. Dr. Rajubabu Shrestha- Nepali Hau
  2. Yam Prasad Acharya- Sugauli Sandhi

E.Timi Aauna Buddha-Bhuwan Pyasi

BEST GAZAL

A.Thiyeu Timi-Rishi Bastakoti

B.Badnam-Yasu Thapa

C.Amrit-Hari Bastakoti

D.Maisaap- Satya/Swaroop

E.Raj Sigdel- Aankha Ma Kunai

FILM CATEGORY

  1. BEST MUSICIAN

A.Arjun Pokhrel- Timro Ghar ko Woripari ( Ma Yesto Geet Gaauchu-2

B.Subash Bhusal- Jindagi ko K cha ra Bhar (Prasad)

  1. Dipak Sharma- Maya Jadau (Hijo Aajha Ka Kura)

D.Basanta Thapa- Chha Maya Chapakkai (Chha Maya Chapakkai)

  1. Alish Karki- Har Yug Hoss (Premgeet-3)

  1. BEST LYRICIST

A.Suraj Gahire-Jindagi Ko K Chha Ra Bhar (Prasad)

B.Ek Narayan Bhandari- Jindagi Nai Bhandina (Ye Mero Hajur-3)

C.Rajesh Kumar Shrestha- Har Yug Hoss (Premgeet-3)

  1. D.P. Khanal- Fana Fani Ghumeko Kammar Ma (Senti Virus)

E.Arjun Bhattarai- Jeewan Jatra Ho (Jatrai Jatra)

  1. BEST SINGER (MALE)

A.Sugam Pokhrel-Jindagi Nai Bhandina (Ye Mero Hajur-3)

B.Nishan Bhattarai- Ek Ek Jodey Dui (Jatrai Jatra)

C.Sonam Thopden- Timro Ghar Ko Woripari ( Ma Yesto Geet Gaauchu-2

D.Krishna Kafle- Haaney Maile Jhataro (Maruni)

E.Pratap Das- Har Yug Hoss (Premgeet-3)

  1. BEST SINGER (FEMALE)

A.Anju Panta- Paraana (Ye Mero Hajur-3)

B.Ashmita Adhikari- Timro Gharko Woripari ( Ma Yesto Geet Gaauchu-2

  1. Prabisha Adhikari – Har Yug Hoss (Premgeet-3)
  2. Melina Rai- Maya Jadau (Hijo Aajha Ka Kura)

E.Mina Niraula- Chha Maya Chapakkai (Chha Maya Chapakkai)

BEST RECORDIST

  1. Kumar Kc – Yeti Maya – Feel Studio
  2. Raj Babu Chaudary/Ajay Karki- Paranai Dinchhu-Acoustic
  3. Naresh BBC- Naboli Naboli-A+
  4. Kiran BK- Sochey Jhai Jindagi-Maruni
  5. Govinda Parajuli- K Cha Hajur- Malashree

Mixing/Mastering

  1. Shyam Swet Rasaili-
  2. Sajan Shah- Naboli Naboli
  3. HBN Kismat- Paraana

D.Shambhu Kumar Tandukar-Pani ko Foka-2

E.Kumar rana- Pachyeuri Lisyo

Music Video Categorey (Modern)

1.Best New Model (Femela)

  1. Usha Upreti-Maya garaula

B.Garima Sharma-Na Boli Na Boli

C.Bebo Acharya-Parkhi Basu

D.Geeta Dhungana-Oi Kajal

E.Anu Kafle-Tin Paate

2.Best New Model (Mele)

A.Samir Khan-Duniya

B.Barun Jang Limbu-Parkhi Bas

  1. GB Chiran Sapakota-Hera Yo Mutu Ma

D.Dinesh Kathyat-Prem Ko Mala

E.Robin Pokhrel- Badliyela

3.Best New Director

A.Nishan Sk – Duniya

B.Surendra Malla Thakuri-Chakan Chukun

C.Santosh Pokharel-Bacha kasam

D.Basant Sapakota-Aago

E.Pritam Paudel-Mitho Muskan

4.Best  Model (Mele)

A.Sudhir Shrestha – Naboli Naboli

B.Sagar lamsal-Dhoka Bho

C.Kamal Singh-Aakhama Aashu

D.Viju Parki-Mohani layo

E.Sanam Kathayat-Bhupu Maya 2

5.Best  Model (Femele)

  1. Reshma Ghimire-Nidau Ki Sapanima

B.Nagma Shrestha-Mayaluko Tasbir Ma

C.Riyasha Dahal-Babari

D.Samikshya Pokharel-Chhutne Mayalai

E.Satyakala Bamjon-Ishara Kafi Chha

6.Best Cameraman

A.Pawan Susling-O Priya

B.Arjun Tiwari-Ye Muna

C.Buddha Thapa-Ye Jhari

D.Hari Humagain-Alli Wara

E.Utsav Dahal-Naboli Naboli

7.Best Video Editer

A.Suprim Parajuli-Ye Muna

B.Dinson Shah-TeenPate

C.Bishnu Khadka- Jail Pani Sahula

D.Bikash Dhamala-Paranai Dinchhu

E.Bikash Dahal-Piratiko Gundri

8.Best Choreographer

A.Rajiv Samar-Muna

B.Surendra Basel-Paraai Milena

C.Keshavraj Bhatta- Ma manchhe Bindas

D.Subol Thapa- Tori Peli Tel

E.Rohan Nepali- Black Beauty

9.Best Director

A.Nikesh Khadka-Dar Chhaina

B.Nabin Chauhan-Teenpate

C.Gamvir Bista-Bilap

D.Mycall Chand-Chhakkai Pare

E.Vidhan Karki-Naboli Naboli

VIDEO CATEGORY (FOLK/LOK DOHORI)

1.BEST NEW MODEL (FEMALE)

A.Dhan Kumari Thapa- Aajha Mood Chalyaxa

B.Prasamsha Pari- Doli

C.Sushma Dhamala-Man Ki Piyaru

D.Barsha Bhandara- Siudo

E.Anju Sunar-Suntali Ka Daana

2.BEST NEW MODEL (MALE)

A.Ramesh Hamal-Maina Raja

B.Arjun Gautam-Malai Bhana

C-Deepson Pariyar-Dada Ko Chautari

D.Dinesh Thapa-Kasam

E.Tejendra Gautam-Doko Bunera

3.BEST MODEL (MALE)

A.Durgesh Thpa-Maya Haseko

B.Ashir Pratap Jung-Antim Bhet

C.Bimal Adhikari-Pachheuri Lisyo

D.Lomas Sharma-Dahi Chiure Maya

E.Obi Rayamajhi-Soche Jhai Jindagi

4.BEST MODEL FEMALE

A.Anjali Adhikari-Juni Juni Lai

B.Sagun Shahi-Dhunga Jasto Man

C.Pujan Ghimire-Jobanko Phul

D.Saya Bhandari-Maina Raja

E.Sarika KC-Andho

5.BEST CAMERAMAN

A.Nawaraj Upreti-Futeka Chura
B.Ajay Regmi-Maya Haseko

C.Dipak Giri-Dhobi Bagara

D.Prakash Khadka-Bahini

E.Karan Chasir-Kapal Korer

6.BEST EDITOR

A.Amrit Chapagain-Bhirne Jholama

B.Dipak Bista-Oe Kanchhi

C.Prabin Bhatta-Futeka Chura

D.Bikash Gyawali-Maya Haseko

E.Bishnu Sharma-Soche Jhai Jindagi

7.BEST NEW DIRECTOR

A.Binod Sundas-Antim Bidaai

2.Nishan Baniya-Karodau Ko Mahal

3.Binod Bhandari- Kina Maya Lagcha

  1. Devendra Bablu- Gothalo

5.Leegyash Bhattarai-Laau Maya Pirati

8.BEST DIRECTOR

A.Sunil Chhetri-Bhirne Jholama

B.Sirjan Baral-Maina Raja

C.Bikram Chauhan- Oi Kajal

D.Kajish Shrestha- Pacheuri lisyo

E.Mausam Himali-Bhir ma Seti Gaai

Encouragement Award

  1. Sandesh Poudel- Aama (Child Singer)
  2. Sachin Pariyar-Oth Kholera (Child Singer)
  3. Ramesh Subedi-Aama (Musician)
  4. Avelina Khadka-Bani Shakchakey (Child Artist)

BEST COMPANY OF THE YEAR

1.Eenakshi Entertainment

2.Kendra Motion Pictures

3.S3K Entertainment

4.8K Motion Pictures

5. Gazzab TV